Aplio i-series

Intuitive. Intelligent. Innovative.


Aplio i-series

Інтуітивність. Інтелектуальність. Інноваційність.

Aplio i-series розроблено для досягнення неперевершеної клінічної точності. Кристально чисті зображення з покращеною роздільною здатністю та проникненням, а також велика кількість експертних інструментів допоможуть швидко та гарантовано отримати діагностичну відповідь.

ДЛЯ ВАС, ми не просто покращили старе, ми створили повністю нову систему, яка дозволить заглянути у МАЙБУТНЄ.


Toshiba Ultrasound Equipment

Від майстерності до клінічної досконалості.

i-series Architecture

Інноваційна архітектура Aplio i-series була спроектована для підготовки вас до викликів сьогодення та в майбутньому.

Нові технології новий погляд з Aplio i-series.

iBeam Architecture

Три технології, які працюють разом, щоб сукупно оптимізувати якість зображення:


Multi-Sync Pulser:
Передова технологія зонного формування широкосмугової, мультігармонічної, сфокусованої по всій глибині проникнення передавальної події.

Multi-Beam Receiver:
Зонний прийом сигналу.

Multi-Harmonic Compounding: Надає безмежні можливості оброки прийнятих даних.


iDMS sharpens ultrasound beams in the direction of the transducer lens.


Intelligent Dynamic Micro-Slice (iDMS)

Технологія інтелектуального Дінамичного Мікрозрізу (iDMS), дозоляє керувати кожним елементом ультразвукового датчика окремо, створюючи тонкий промінь, сфокусований по всій глибині проникнення.

*Опціонально на i700

iDMS Demo iDMS Demo

Дивовижні подробиці, вийняткова універсальність.

24 MHz Ultra-high Frequency Linear Transducer

Щоб зазирнути в дивовижний світ дрібних подробиць - ДЛЯ ВАС, ми створили i-series 24 MHz датчик з  розширеною смугою пропускання та технологією дінамічного мікрозрізу iDMS, який забезпечує відмінну деталізацію в ближній зоні.


New Features:

 • New piezoelectric oscillator
 • New lens
 • New matching layer

New capabilities:

 • Small parts
 • MSK
 • Superficial scanning

Мультиплексна архітектура обробки даних.

Multiplexing Technology

Щоб відкрити світ нових можливостей - ДЛЯ ВАС, ми створили винятково потужну архітектуру мультиплексування. Aplio i-series використовує паралельну обробку сигналів для обробки надзвичайно великих об'ємів даних на високій швидкості.

ВАС здивує Quad View у реальному часі для CHI і Shear wave, преміальні додатки Elastography, які вимагають швидкої та незалежної обробки.

Насолоджуйтесь довершеним.

iPerformance — відображення та застосування

ДЛЯ ВАС, ми розробили технології візуалізації, з якими ви порините у світ нечуваної чіткості та чистоти зображення. Всі системи працюють пліч опліч для забезпечення однакового задоволення від використання кожного з режимів чи аплікацій.

See the Unseen with SMI.

Superb Microvascular Imaging (SMI)*

ДЛЯ ВАС ми створили технологію, яка розширює діапазон видимого кровоплину та забезпечує візуалізацію низького мікросудинного потоку, який ніколи раніше не спостерігався за допомогою ультразвукового дослідження. 

У порівнянні з традиційними Допплеровськими технологіями, SMI забезпечує високу частоту зміни кадрів, високу просторову та швидкісну роздільну здатність, високу чутливість та майже повну відсутність артефактів руху.

Case Studies

Allows clinicians to assess perfusion dynamics.

Contrast-Enhanced Ultrasound (CEUS)*

CEUS is capable of providing real time, high-resolution perfusion information and is one of the advanced technologies for differentiation of focal liver lesions. The contrast agents are microbubbles of a few micrometers in diameter and stable enough to circulate in the body with intravenous injection.
Брошура

3D-візуалізація анатомічних структур у поєднанні з судинним руслом.

Shadow Glass*

Використання ефекту напівпрозорого скла може допомогти лікарям оцінювати різні шари тканини та положення судин одночасно.

 • Сумісність з усіма кольоровими режимами
 • Корисно в акушерстві та радіології
 • Доступний з датчиками Mecha 4D та технологією Smart sensor 3D

* Доступний лише для i-series

3D обємна реконструкція високої точності.

Smart Sensor 3D*

ДЛЯ ВАС ми створили можливість відтворення обємної реконстукції високої точності використоючи звичайні конвексні та линійні датчики. Приеднання магнітного сенсору дає інформацію про розташування датчика, що забезпечує точне відтворення анатомічних структур та дає можливість проведення вимірювань, включаючи відстань, кут і об'єм.

 • Відстеження позиції датчика за допомогою технології Smart Fusion
 • Об'ємна реконструкція високої точності з можливістю вимірів
 • Працює в усіх режимах, включаючи SMI

* Доступний з комплектом Smart Fusion лише для i-series.

Одночасний перегляд різних режимів та модальностей.

MultiView*

Для більшої впевненості ДЛЯ ВАС ми створили MultiView який дає можливість одночасного перегляду комбінації різних режимів, включаючи колірні допплерівські та контраст підсилені, в реальному часі, та сінхронізовані з попередньо завантаженими зображеннями інших модальностей та реконструкцій. 

Широкий діапазон MultiView * опцій презентує необхідні зрізи високої роздільної здатності, що допомагає вам краще зрозуміти співвідношення анатомічних структур або об’єм ураження.

 • Sensor position tracking using the Smart Fusion technology
 • Gives accurate 3D reconstruction with precise measurements
 • Works in all modes including SMI

* Доступний лише для i-series

Створено з турботою про наших користувачів.

iSense Design

ДЛЯ ВАС ми розробили  iSense дизайн, який дозволяє получати задоволення від роботи навіть в самих складних ситуаціях та повсякденній рутині. Регулювання висоти панелі на 36 см, можливість переміщення та повороту панелі оператора в широкому діапазоні, повністю гнучка штанга монітору допомагає вам оптимально налаштовувати консоль практично до будь-якого положення сканування.

Збережи зображення, та працюй з ним у вільний час.

RAW data

ДЛЯ ВАС, ми забезпечили можливість збереження сирих даних (навіть з віддаленого доступу за допомогою планшету), що дає можливість подальшої обробки зображень та проведення вимірів в любий, зручний для вас час.

RAW data

Розроблений для задоволення.

Height & Range

Якого б ви не були зросту, та в яких умовах вам не доводилося б працювати, ДЛЯ ВАС ми розробили конструкцію, яка може адаптуватися до любої ситуації з можливістю переміщення вниз, вгору та будь-яке проміжне положення.

Wide-ranging panel movement supports user in their daily practice.

Panel Range of Movement

ДЛЯ ВАС ми зробили панель, яка стежить за вашими рухами, та повертається вслід до 40° в кожну сторону, та монітор, що обертається на 383°.


Toshiba Ultrasound Machine Aplio i900

Більше часу для роботи.

Panel & Intuitive Controls

ДЛЯ ВАС ми розробили збалансовану систему керування. Великий планшетний сенсорний екран з трьома інтерактивними зонами, дозволяє швидко переглядати та вибирати потрібну функцію, в той час, як інша частина екрана залишається незмінною. Основна панель з інтуїтивною зоною керування дозволяє зменшити кількість рухів до 80%.

 • Onscreen navigation
 • Intuitive key control
 • Optimized frequencies

Розшир кордони з віддаленим доступом.

Remote Access 2nd Console

Для самих несподіваних випадків ДЛЯ ВАС ми забезпечили можливість проводити обстеження на відстані від основного блоку. Ви можете переглядати зображення та керувати за допомогою планшета, що може бути корисно під час MSK або судинних досліджень , а також для сканування у мобільних ситуаціях та стерильних умовах.

RAW data

Intuitive. Intelligent. Innovative.

Aplio i900

Збудована щоб ДОПОМОГТИ ВАМ отримати потрібну інформацію для швидкого прийняття впевнених рішень. Підіймає рівень серцево судинної діагностики на новий рівень чіткості зображення та продуктивності.*

*Compared to the Aplio 500 Platinum

Intuitive. Intelligent. Innovative.

Aplio i900

Інноваційна архітектура формування зображення та електронне фокусування променю в усіх напрямках та по всій глибині сканування НАДАЄ ВАМ більш детальну і зрозумілу інформацію.

*Compared to the Aplio 500 Platinum Toshiba Ultrasound Machine Aplio i900

Intuitive. Intelligent. Innovative.

Aplio i700

ЗАБЕЗПЕЧУЄ ВАМ кращу якість обстеження за коротший проміжок часу, поєднуючи зображення небувалої якості з простотою використання та широким колом експертних інструментів.