Toshiba America Medical Systems Regional Offices

Дилери


ТОВ "ІНМЕД УКРАЇНА"

Компанія ІНМЕД УКРАЇНА – провідна компанія України та офіційний дистриб'ютор провідного світового бренду Toshiba Medical. Компанія спеціалізується на постачанні та обслуговуванні високотехнологічного медичного обладнання, а також організовує навчальні заходи для медичних працівників.

Висококваліфікована команда наших менеджерів оперативно зреагує та допоможе Вам підібрати оптимальний варіант комплектації необхідним обладнанням, а інженери забезпечать своєчасну установку, навчання роботі з системами, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Для отримання детальної інформації, будь ласка, зверніться до нашого представництва.

Головний офіс

Україна, 03058, м. Київ, вул.Борщагівська, 204-В
тел.: (044) 338 00 95
факс: (044) 338 00 96
info@inmedua.comТОВ "Астріум"

Компанія «Астріум» – дистриб’ютор бренду Toshiba Medical в Україні, що постачає високотехнологічне обладнання в медичні заклади бюджетного сектору. «Астріум» забезпечує державні медичні заклади кращими інноваційними комплексними рішеннями для проведення діагностики. Для досягнення максимальної ефективності «Астріум» забезпечує весь цикл робіт: підбір оптимальної комплектації медичного обладнання, проектування спеціалізованих приміщень, постачання обладнання до місця призначення, його інсталяцію та монтаж, навчання медичних працівників роботі на обладнанні, сервісний гарантійний та післягарантійний супровід. 

Головний офіс

Україна, 03150, м. Киев, вул. Велика Васильківська 72, оф.39
Тел.: (044) 466 77 65
office@astrium.com.ua